سرویس کردن داکت اسپلیت معمولا توسط شرکت های گارانتی انجام می شود. داکت اسپلیت یک وسیله‌ی تهویه‌ی مطبوع با قابلیت سیستم سرمایشی و سیستم گرمایشی می‌باشد که با کارایی شگفت انگیز خود گذراندن روز‌های گرم و ناخوشایند تابستان را برایتان لذت بخش می‌کند.

انجام کارها و گذراندن وقت کنار اعضای خانواده‌تان در برابر هوای خنک داکت اسپلیت برایتان لذت بخش‌تر می‌شود. این وسیله‌ی کاربردی مانند تمام وسایل خنک کننده‌ی دیگر هر چند وقت یکبار نیازمند رسیدگی و سرویس کردن مناسب است تا علاوه بر افزایش بازدهی و طول عمر مفیدش، بهترین کارایی و عملکرد را برای شما به نمایش بگذارد.

نحوه سرویس کردن داکت اسپلیت چگونه است؟

سرویس کردن، نصب و راه‌اندازی داکت اسپلیت توسط هر کسی انجام نمی‌شود و برای سرویس کردن بی عیب و نقص شما باید از افراد متخصص و کاربلد استفاده کنید.

زمانیکه اقدام به خرید داکت اسپیلت می کنید به همراه محصول یک کارت گارانتی هم ارائه می‌شود. معمولا شرکت‌های گارانتی مسئولیت و سرویس داکت اسپلیت را برعهده می‌گیرند، بنابراین می‌توانید با شماره سرویس کار تماس بگیرید و زمان مورد نظر برای مراجعه را هماهنگ کنید

اگر قبلا تجربه استفاده و کار با داکت اسپلیت را ندارید پیشنهاد می‌کنیم به صورت سر خود در داکت اسپلیت تغییرات ایجاد نکنید و از باز کردن دستگاه پرهیز نمایید.

ما به شما توصیه می‌کنیم که هر 6 ماه یکبار فردی را برای سرویس دهی داکت اسپلیت خود استخدام کنید تا هم طول عمر مفید داکت اسپلیت خود را بالا ببرید و هم کارایی و عملکرد بالای آن را مثل روز اول نصب تضمین کنید. سرویس دهی 6 ماهه شما را از صرف هزینه‌های بالا در جهت تعمیر یا تعویض قطعات اصلی خلاص می‌کند.

از سرویس کار داکت اسپلیت خود چه انتظاراتی داشته باشیم؟

اگر نحوه‌ی سرویس داکت اسپلیت را برای شما موشکافانه‌تر توضیح دهیم باید بگوییم که سرویس کردن داکت می‌تواند شامل:

1 – زدودن گرد و غبار از روی قطعات

2 – روغن کاری قطعات متحرک داکت اسپلیت

3 – تعویض فیلتر‌های تسویه‌ی هوا و… اشاره کرد.

جمع بندی

وسایلی که شما در جهت رفاه و آسایش خود و اعضای خانواده‌تان تهیه می‌کنید هر چند وقت یکبار نیازمند رسیدگی و سرویس دهی هستند تا کارایی خود را حفظ کنند، مطمئنا داکت اسپلیت هم از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شما می‌توانید در جهت دریافت بهترین عملکرد، بهترین کارایی و افزایش طول عمر مفید داکت اسپلیت، آن را هر 6 ماه یکبار توسط یک فرد متخصص سرویس کنید تا در آینده با مشکل مواجه نشوید.