گارانتی و خدمات پس از فروش میلون که به صورت اختصاصی برای کولر گازی و داکت های این برند در نظر گرفته شده است به تمام نیازهای کاربران توجه دارد. کمپانی میلون یک افتخار بزرگ برای کشور ایران بوده که به تازگی توانسته با کولر گازی با برند میلون و پخش آن در سراسر ایران خدمتی بزرگ را ارائه دهد.

کولر گازی‌های Milon کاملا تولید ملی بوده و با توجه به ساخت عالی و امکانات ساختاری آن به راحتی با برند‌های خارجی نظیر اوجنرال، جنرال، ال جی، سامسونگ، بوش و… رقابت کرده و در سطح این برند‌ها می‌باشد. از ویژگی‌های بارز کولر گازی‌های میلون می‌توان به مواردی نظیر: امکانات مدرن و کاربردی، کمپرسور فوق‌العاده، ساختاری مستحکم، زیبا و… اشاره کرد.

در ضمن قیمت کولر گازی‌های Milon با توجه به وجود امکانات آن بسیار مناسب بوده و از کولرهای خارجی بسیار ارزان قیمت‌تر می‌باشد. در ضمن این کمپانی در اکثر استان‌ها نمایندگی داشته تا خدمات پس از فروش به خوبی برای کاربران در دسترس باشد. در ضمن قطعات این دستگاه در تمام ایران دست یافتنی بوده و از این حیث برتری بارزی نسبت به سایر کمپانی‌های فعال در این زمینه دارد.

کمپانی میلون کولر گازی‌های خود را با گارانتی و ضمانت نامه‌ای چند ساله در اختیار کاربران قرار داده تا مردم ایران با خیالی راحت اقدام به خرید کولر گازی میلون کرده و از امکانات آن بهره مند باشند. در بخش بعدی به شرح کاملی در مورد ضمانت نامه کولر گازی و همچنین شرایط استفاده از خدمات رایگان کولرگازی‌های Milon پرداخته‌ایم. بنابراین بوکو کالا را همراهی کرده تا بیشتر با این مسئله آشنایی پیدا کنید.

گارانتی و خدمات پس از فروش شامل چه مواردی می‌شود؟

1 – خدمات دستگاه شامل تعمیرات و تعویض قطعات در مدت زمان گارانتی رایگان می‌باشد.

2 – نصب و راه اندازی در کوتاه‌ترین زمان ممکن‌ انجام می‌گیرد.

3 – 5 سال ضمانت کمپرسور و 12 ماه ضمانت سایر قطعات می‌باشد.

شرایط استفاده از خدمات رایگان

1 – این کارت بدون مهر شرکت یا مهر تکنسین‌های طرف قرارداد شرکت فاقد اعتبار می‌باشد.

2 – عیب ذاتی دستگاه، آتش سوزی، نوسانات برق، شکستگی، حوادث طبیعی، حوادث ناشی از حمل و نقل و استفاده ناصحیح از شمول کلیه تعهدات رایگان خارج می‌باشد.

3 – در هنگام نصب هزینه موارد مصرفی بر عهده خریدار می‌باشد.

4 – خریدار موظف به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و کارشناسی طبق تعرفه شرکت می‌باشد.

5 – هزینه‌های مته کاری، جوشکاری، پایه لوازم مصرفی، شستشوی لوله‌های توکار، وکیوم شارژ گاز، طبق قرارداد از مشتری اخذ می‌گردد.

6 – استفاده از خدمات رایگان در مدت گارانتی یکبار می‌باشد.

7 – استفاده ناصحیح و‌ خارج از توان استاندارد کولر گازی ( شامل افزایش طول لوله‌ها یا اتصالات غیر استاندارد ) شامل خدمات گارانتی نمی‌شود.

8 – هزینه حمل جهت تعمیر یا تعویض ( تا تعمیرگاه مرکزی ) بر عهده کارفرما می‌باشد.

9 – در بعضی موارد ممکن است سفارش و تهیه قطعات زمانبر باشد.