هتل‌ها از چه نوع کولر گازی استفاده می‌کنند؟

هتل‌ها معمولا به دلیل اینکه فضای بزرگی را برای خدمات رسانی به مسافرین خود در نظر گرفته‌اند استفاده از امکانات به روز و کاربردی امری لازم و ضروری برای آن‌ها به شمار می‌آید. یکی از خدماتی که باید حتما برای مسافرین خود انجام دهند راه حلی برای ایجاد هوایی خنک در تابستان و هوایی گرم در زمستان داخل فضای اتاق‌ها و فضاهای جانبی هتل است. ما در این مقاله بوکو کالا بررسی می‌کنیم که هتل‌ها بهتر است از چه کولر گازی استفاده کنند؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی کولر گازی‌ها انواع مختلفی پیدا کرده‌اند که انتخاب درست هرکدام برای فضای مورد نظر آن‌ها می‌تواند عملکرد خوبی را به کاربران یا هتل دار‌ها ارائه دهد. کولر گازی‌ها با ظرفیت‌های مختلف و در انواع متنوع تولید می‌شوند. یکی از انواع آن ها داکت اسپلیت هستند که یکی از کولر گازی‌های با کیفیت است که در ادامه‌ی مطلب بوکو کالا به توضیح درباره‌ی آن می‌پردازیم.

هتل‌های ناحیه جنوبی و مناطق شمالی کشور به دلیل گرمای هوا مجبور هستند از یک وسیله‌ی کاربردی برای ایجاد تهویه‌ی مناسب استفاده کنند تا هم آرامش و آسایش مشتریان خود را فراهم کنند و هم اینکه مسافران بیشتری را به خود جذب کنند.

چه نوع کولر گازی برای هتل مناسب است؟

آیا داکت اسپلیت یکی از بهترین انتخاب‌های کولر گازی برای هتل دارها می‌باشد؟

امروزه اغلب هتل دارها از داکت اسپلیت برای خنک کردن فضای داخلی هتل‌هایشان استفاده می‌کنند. داکت اسپلیت یکی از انواع مختلف کولر گازی است که با عملکرد بالایی خود نظر مثبت بسیاری از مخاطبان را به خود جذب کرده است. از داکت اسپلیت  بعضی مواقع با نام کولر گازی کانالی نیز یاد می‌کنند.

نصب کردن داکت اسپلیت در داخل ساختمان هتل‌ها زیر سقف کاذب جاسازی می‌شود، به گونه‌ای که اگر کاربران مایل باشند هوا را به سایر نقاط دیگر هم بکشانند می‌توانند از کانال استفاده کنند در نهایت تمام این کانال‌ها زیر سقف پوشانده می‌شود تا از زیبایی دکور داخلی شما نکاهد. درواقع کانال‌ها به شما امکان می‌دهد تا در اتاق‌ها و راهرو‌ها به امکانات داکت اسپلیت دسترسی داشته باشید. بنابراین با وجود این کانال‌ها و در حین ارائه‌ی امکانات عالی شما هیچ گونه‌ فضایی را در اتاق برای این داکت‌ها در نظر نمی‌گیرید در نتیجه از اشغال شدن فضا جلوگیری می‌کنید.

کولر گازی داکت اسپلیت اگر از انواع اینورتر دار هم باشد می‌تواند کارایی بی عیب و نقص را نیز در اختیار شما قرار دهد.

چه کولری برای مسافرخانه بخریم

 آیا نصب کولر گازی‌های مولتی اسپلیت داخل هتل‌ها مناسب است؟

همانطور که گفتیم کولر گازی‌ها انواع مختلفی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان کولر گازی‌های مولتی اسپلیت اشاره کرد. در کولر گازی‌های مولتی اسپلیت برخلاف کولر گازی‌های داکت اسپلیت از دو پنل داخلی به جای یک پنل داخلی استفاده شده است.

با وجود این پنل اضافی فضای اطراف کاربران خنک‌تر می‌شود و کارایی دستگاه بالاتر می‌رود. از نظر مخاطبان بسیاری کولر گازی‌های مولتی اسپلیت از محبوبیت بیشتری نسبت به کولر گازی‌های داکت اسپلیت از نظر عملکرد و کارایی پخش هوایی مطبوع در محیط برخوردار است.

راهنمای نصب داکت در هتل

 

استفاده از کولر گازی برای هتل ها چه مزایایی دارد؟

در زمان‌های قدیم برای خنک کردن فضا‌های بزرگ نیز از کولر آبی استفاده می‌کردند، امروزه با پیشرفت علم کولر‌های آبی جای خود را به کولر‌های گازی داده‌اند. کولر گازی‌ها با عملکرد بالای خود مزایای زیادی را به همراه دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

✅ پخش هوایی سالم و بهداشتی در محیط

✅ قابلیت سرمایشی و گرمایشی با توجه به نیاز شما

✅ نصب به صورت مستقل بدون آشغال فضای داخلی اتاق‌ها

✅ کم صدا بودن در حین فراهم آوردن امکاناتش

✅ مصرف انرژی کم

✅ کم کردن آلودگی هوایی اطراف کاربرانش

✅ تولید در ظرفیت‌های مختلف

✅ امکان تنظیم دمای آن توسط هر کاربر با توجه به نیاز خود

✅ بهترین سیستم تهویه‌ی مطبوع

 

بهترین سیستم تهویه‌ی مطبوع